Texts

Pdf dergiler tanıtım için mükemmel bir araç niteliği taşımakta, kolayca biraraya getirilebilmekte, email ile gonderilebilmekte veya ücretsiz olarak temin edilmesi için internet üzerinden sunulabilmektedir. internette dünyanın her yerinden ilham alabileceğiniz pek çok görsel sanat dergisi bir göz atmanız için ilginize sunulmakta. bu dergiler mükemmel kaynaklar, konsept ve görsel tasarımlar içermekte. ayrıca bir sanatçı için diğer sanatçıların neler yaptığını bilmek onları keşfetmek sanatsal tarz ve yeni teknikler öğrenmek ve diğer sanatçılarla bağlantıya geçebilmek açısından önem taşımaktadır.

aşağıda ücretsiz indirebileceğiniz ve ilham alabileceğiniz, özenle seçilmiş pdf dergileri bulacaksınız.

adobe magazine

adobe’nin yayınladığı bu dergide usta sanatçıların perspektifinden yeni fikirler edinebilir, bakış açıları kazanabilir, projelerinizi geliştirmek için yeni fikirler ve araçlar bulabilirsiniz.

\

font magazine

bu derginin ilgi alanı fontlar. aynı zamanda tasarım ve görsel iletişimle ilgili yorum ve öneriler bulabilirsiniz. derginin sloganı “küresel düşün yerel tasarla”.

\

blanket

bu ilginç bir dergi. güzel tasarlanmış. mükemmel yazılar, renkli mizanpaj ve iyi bir içerik sunuyor. dünyanın her yerinden yazarlara sahip.

\

vvm

bu dergi vektör ve vexel art hakkında. bu konuda ilginç gelebilecek çalışmaların yanında ipuçları da mevcut.

\

vektorika

bu dergi tamamen vektör grafikler hakkında. daha çok bu konudaki sanatçıların promosyonuyla ilgileniyor. gerçekten kaliteli röportajlar içeriyor. her sayısının bir teması var.

\

etel magazine

bu pek çok sanatçı röportajı içeren, yeni sayılabilecek bir dergi. sanat, tasarım, literatür, mimari ve modayla ilgili içerik bulunuyor.

\

revolutionart

özellikle sanatçı tanıtımını ön planda tutan bir dergi. tasarımcılar, müzisyenler, fotoğrafçılar ve modellerin çalışmaları mevcut.

\

ff3300

bu dergide çeşitli kategorilerde sanat ve tasarım ürünleri mevcut, aynı zamanda birden çok dilde dağıtımı var.

\

royal

the keystone design union’un bir yayını. i̇çeriği tasarım, illustration ve fotoğrafçılık

\

woosta

derginin amacı röportaj yapmak gibi. bütün işlerin yanında sanatçılarla röportaj mevcut.

\

bak dergisi

bizden bir dergi, kalitesi tartışılmaz. türk sanatçılar, yabancı tasarımcılarla röportajlar, tasarım ve sanatla ilgili mükemmel bir içerik sunuluyor.

\

ve diğer ilham alınacak dergiler:

grafikal
jpg magazine
naked wales
freshcut magazine
anti magazine
artzmania
encore magazine

(e.n.: yazıda yer alan 18 kaynaktan 6’sının bahsi bildirgeç’te daha önce geçmiş. yeni kaynaklar daha fazla olduğu için ön sayfaya bu seferlik kabul ediyoruz.)

0 yorum:

top